www.hisar.com.tr'den alınan ürünler için ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde iade hakkını kullanabilir. İade hakkının kullanılması için aynı süre içinde Hisar A.Ş.’ye  faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması ayrıca e-faturada yer alan iade formunu doldurarak, iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri irsaliyeli fatura ile gönderilmesi gerekmektedir. İade Adresi: Doğan Araslı Cad. No:209 34510 Esenyurt İSTANBUL

Ürün, www.hisar.com.tr web sitesinde ALICI tarafından kabul edilmiş olan önbilgiler gereğince, ürünün kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICIya teslim edilen ürüne ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur.

Fatura aslı gönderilmezse, ALICIya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. İade hakkı nedeni ile iade edilen ürünün, teslimat bedeli Satıcı tarafından karşılanır.

Siparişlerin teslimatı ARAS Kargo ile sadece Türkiye sınırlarında yer alan adreslere sağlanmaktadır. İade/değişim talepleri ARAS kargo ile ücretsiz yapılmaktadır.

İADE ÖDEMESİ NASIL ve NE ZAMAN YAPILIR?

İade edilen ürün,  depomuzdaki yetkililer tarafından teslim alındıktan ve iade onayı verildikten sonra, alışveriş tutarınız kredi kartınıza 10 iş günü içerisinde iade edilir. Kartınıza iade işlemi yapıldıktan sonra mail/telefon ile bilgilendirme yapılır. Yapılan iade işleminden sonra banka iade süreçleri gereği 48-72 saat arasında iade edilen tutar kredi kartı hesabınıza yansıyacaktır. Para iadesi, ürünü alırken tercih ettiğiniz aynı ödeme şekli ile yapılacaktır.

ÖNEMLİ: İade veya değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin takibini yapabilmemiz için Aras Kargo'dan kargo takip numaranızı alamayı unutmayınız.